Ürünler

Ürünler > Diğer Ürünler > Yerden Isıtma Sistemleri > JK YERDEN ISITMA > JK YERDEN ISITMA VE YERDEN SERİNLETMEJK YERDEN ISITMA VE YERDEN SERİNLETME

JK HAKKINDA

JK Yerden ısıtma firması 1994 yılından beri yerden ısıtma sistemleri piyasasında faaliyet göstermektedir. JK bu süre içinde bu sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak öne çıkmak ve yerden ısıtma sisteminde piyasanın tartışmasız olarak en iyisi olmak üzere faaliyet göstermiştir.

Yeni bina veya restorasyon; JK her konuda sizin de iyi bir iş ortağınız olmak için her çeşit deneyim ve uzmanlığa sahip bulunmaktadır.

Piyasanın bir lideri olarak JK Yerden ısıtma firması düşük ayarlı bir ısı sisteminin kurulumunda hangi kurulumların gerekeceğini tam olarak bilmektedir. Bu şekilde, güvenilirlik, servis, garantili iş yapma ve yapılan anlaşmalara uyma konuları, öncelikli çalışma anlayışımız olmuştur. Bu değerlerin yanı sıra sürekli olarak yenilikçi çözümler sunma ve yeni fırsatlar sağlama arayışlarımız, JK firması olarak 1000′in üzerinde saygın iş ortaklığından oluşan çok geniş bir bayii ağına sahip olmamızı sağlamıştır.

Son 20 yıl içinde JK firması, Hollanda, Belçika, Ingiltere, Almanya, İsviçre, İtalya, İzlanda gibi bazı Avrupa ülkelerinde oluk açma yöntemi ile yerden ısıtma konusunda yaklaşık bir milyon m2′lik üzerine bir alanı kapsayan bilgi ve deneyime sahip olmuştur.

Bu nedenle, restore edilen veya yeni inşaat edilen her bir ofis, mağaza veya özel konut için en uygun nitelikli çözümü sunma konusunda gerekli uzmanlık ve bilgiye sahip bulunuyoruz. JK her konuta ya da projeye uygun düşecek doğru bir çözümü sunmaktadır.

Elbette iyi bir servisin sağlanmasını önemli buluyorsunuz. Bu nedenle, en iyi şekilde bilgilendirilmeniz ve danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanız için çalışıyoruz; aynı zamanda, montaj ve teslimat işleri kendi uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde sistemin en randımanlı şekilde çalışmasını ve kaliteyi garanti altına almış oluyoruz.

"Yerden ısıtma sistemi öncelikle her tür zemin döşemesinde en hızlı ve en konforlu sıcaklığı sağlar."

Yerden Isıtmanın Avantajları

1. Daha Güvenli • Radyatörlere çarpma ve yangın tehlikesi yoktur.

2. Daha Tasarruflu • % 10’a varan tasarruf, düşük oda sıcaklığının bir sonucu olarak. Düşük Sıcaklıkta Isıtma (LTV) sistemi olarak uygulanır, bununla birlikte HR-kazanıyla birlikte uygulanması, geleneksel ısıtma sistemlerine oranla (yüksek ısı), % 10-15 daha ekstra tasarruf sağlar.

3. Daha Sağlıklı • Hava neminin daha iyi kontrol edilmesi •Daha az toz sirkülasyonu •Daha az ev akarı riski.

4. Daha Konforlu • Yerden ısıtma sisteminin büyük bir bölümü ışınla ısıtmadan oluştuğundan dolayı genelde daha keyifli deneyim edilir. •Isı dağılımının ideal ısıtma modeline en çok yaklaştığı sistem budur. •Hava sirkülasyonu sıkıntısı (akıntı belirtileri) olmaz veya yüksek lokal sıcaklıklar nedeniyle radyatörlerde ve konvektörlerde hoş olmayan yakıt kokuları ortaya çıkmaz.

5. Daha Pratik • Çok fazla ısıtma elemanına gerek olmadığından dolayı (örneğin radyatör) kullanım alanlarının sınırlanması söz konusu değildir ve mobilyaların yerleştirilmesinde ve farklı alanlara bölünmesinde engel ortaya çıkmaz.

6. Daha Hijyenik • Temizleme problemi yoktur (radyatörlerin ve konvektörlerin temizliği genelde zor bir iştir).

7. Daha Estetik • Ortamın görüntüsünü bozan boru, radyatör ve diğer ısıtma elemanlarına ihtiyaç duyulmaması.

Neden oluk açma yöntemi

Zemin, özel olarak tasarlanmış patentli taşlama makinesiyle içinden ısıtma borularının geçeceği oluklar mümkün oldukça dar ve tozsuz bir şekilde açılır. Kesme işleminde çoklu-rezistanslı endüstriyel elmas taşlama diskleri kullanıldığından dolayı, bütün zemin türlerine % 99 oranında uygulanabilir. Bundan dolayı bu sistemde 5 ila 6 cm yüksekliğinde ekstra döşeme yapmaya/ şap dökmeye ya da mevcut zemini söküp atmaya gerek yoktur. Oluk açma yöntemiyle uygulanan yerden ısıtma sisteminin diğer bir avantajı da kullanımının daha konforlu ve daha verimli olmasıdır. Isıtma borularının döşemenin hemen altından geçmesinden dolayı, bu sistemde ısı, geleneksel ısıtma sistemlerinden daha hızlı ve daha hassas bir şekilde ayarlanabilir.

Patentli taşlama makinesi, tozsuz ve mümkün olduğunca dar açılan ve içine ısıtma borularının yerleştirildiği oluklar.

Tabii ki bunun farkını hem enerji tüketiminde hem de cüzdanınızda hemen hissedersiniz! Ayrıca bu sistemin çok düşük (35-40 °C su) giriş sıcaklıklarında çalışması mümkün olduğundan dolayı, diğer sürdürülebilir enerji sistemleriyle birlikte çok mükemmel bir şekilde uygulanabilir. JK Yerden Isıtma firmasının pazara sunduğu oluk açma yöntemiyle yerden ısıtma sistemi, resmen tanınmış laboratuvarlar tarafından test edilmiştir ve ürünleri DIN CERTCO [Alman sertifika kuruluşu] tarafından sertifikalanmıştır. Kullanılan malzemeler KOMO- kalite belgelidir ve JK bu ürünlere 20 yıl garanti verir.

Isıtma borularının döşemenin hemen altından geçmesinden dolayı, daha hızlı ısıtma sağlanır ve ısı ayarı daha hassas bir şekilde kontrol edilebilir.


Ürün Katalogu