Ürünler

Ürünler > Isı Pompaları > Toprak Su Kaynaklı Isı Pompası > NİBE Fighter 1345NİBE Fighter 1345

NIBE F1345 serisi ısı pompaları toprak altı devresine yatay ve dikey olarak yada sudan/suya sistemi olarak uygulanabilir.

NIBE F1345 boylersiz modeli 24 – 30 – 40 – 60 kW aralığında 4 ayrı kapasiteden oluşmaktadır.

Sistem içerisinde Boyler yoktur. Harici olarak kapasiteye göre bağlanır. Kurulum gücü 24 – 30 – 40 – 60 kW ‘ tır. Her ünitenin Max. 540 kW kapasite vardır. Ancak Kaskat Sistemi ile 5 mW ‘a kadar kapasite arttırılabilir.

NIBE F1345 serisi bütün modellerde 2 kademeli kompresör vardır. Her kademeye 3 kg gaz (R407A) basılır. Her iki kompresörde 65 °C suya çıkabilmektedir. 2 Kompresör (Scrool) olması sistemin daha efektif, daha uzun ömürlü, daha az yıpranma ve çok yüksek çalışma performansı demektir.

Çok sessiz ve güçlü çelik gövde ve korumalı kompresöre sahip bu modellerde Web ve Mobil olarak kontrol edebileceğiniz kumanda ünitesi bağlayabilirsiniz.

Kolay demonte edilebilir ve müdahale edilebilir olması servis açısından kolaylık sağlar.

Dış ortam 0 °C iken COP (Enerji Verimlilik 0ranı) 4,5 – 4,7 aralığında yüksek bir verime sahiptir. Çok katlı binalar ve büyük evler, işmerkezleri, toplu konutlar, fabrikalar ve endüstriyel binalar için tasarlanmıştır. 1.sınıf malzemelerle tasarlanmış çok spesifik bir üründür.

Bu modellerde kompresör su sıcaklığını max.70 °C’ye çıkartabilir. İstenilirse extra walf ile bu sıcaklık artırılabilir. Isıtma – Soğutma – Sıcak Su – Havuz Suyu Isıtılması gibi ihtiyaçlarda kullanmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün Katalogu