Misyonumuz

Günümüzde enerjiye olan talep her geçen günü artmaktadır.
Bugün dünya genelinde enerji ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamakta olan fosil yakıtların rezervleri hızla tükenmektedir.

Bir yandan tükenen fosil yakıtların yerine alternatif enerji kaynakları aranırken diğer yandan da mevcut kaynakların etkin ve daha verimli bir biçimde değerlendirmesi gündeme gelmektedir.

Bu yüzden Yenilenebilir Enerji sistemleri bazı özellikleri diğer kaynaklara göre ön plana çıkmaktadır.

Ülkemizde Enerji az ya da çok her alanda kullanılan bir kaynaktır ve özellikle üretim maliyetleri içerisinde ağırlıklı bir yer tutmaktadır. Küresel ısınmaya ve iklim değişikliklerine neden olan pahalı ve ithal fosil yakıtlara bağımlılığı azaltacak doğal enerjinin yaygınlaşması için mühendislik projeleri üretmekteyiz. Özellikle, dünyamız için sonsuz bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinden, ileri teknoloji kullanarak maksimum oranda yarar sağlamayı görev edindik.

Bu alanda dünyanın en gelişmiş firmaları ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz. İşletme masrafı olmayan bu bedava enerjinin, bedenin sağlık ve esenliği için gerekli olan sıcak suyu en ekonomik koşullarda sağlamayı, modern insanın mekan ve havuz ısıtma giderlerini azaltmayı kendimize misyon edindik.

Sera gazı salınımını azaltmak, enerji bakımından dışa bağımlılığı azaltmak ve enerji güvenliğimizi arttırmak için alternatif enerjiye yönelmenin en doğru yol olduğunu kabul etmekteyiz.Vizyonumuz

21. YY' da alternatif enerji sektörünün genç ve yenilikçi yüzünü, kalitesini, dinamiklerini ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek sektöre kalıcı çözümler sunan, İstanbul ve Bölge illerde Yenilenebilir Enerji Sektöründe Satış, Montaj ve Servis desteği Veren lider kuruluşu olmak.

Müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık ve taahhüt işlerinde daima verimliliği arttırıcı projeleri ön planda tutmak, Yenilenebilir ve Verimli Enerji kaynaklarının geleceğimiz açısından önemini çalışmalara aktarmak ve bu sayede sektörün öncü firmaları arasında gösterilebilmektir.

Firmamızın asıl özellikle diğer firmalarda farklı olan faaliyet konumuz olan verimli enerji sistemleri grubunda piyasada hizmet veren firma sayısı marka olarak tahmini 10 firmadır. Bu markaların ve satıcı bayilerin büyük bir kısmı sadece teorik destek ve danışmanlık vermektedir. Bizim farkımız ana yüklenici Distribütör firmanın Bölge Bayisi olarak ve markamız olan ısı pompası ürünümüze olan güvenimiz uygulama yapabiliyor, satış, montaj ve servis desteğini verebiliyor olmamızdır.


Felsefemiz

Şirketimiz kuruluşunda da kendisini tanımladığı gibi hizmet alanı sadece Yenilenebilir Enerji Sistemleri yani alternatif enerjidir.

Partnerlerimiz ve temsil ettiğimiz bütün kuruluşların, fosil yakıt sektörü ile doğrudan ve dolaylı olarak hiçbir ilişkilerinin olmaması bizler için ön şarttır.